Datum Uur Onderwerp REEKS terrein KK    
4/09/20 20:30 KVO STEENOKKERZEEL - VETERANEN RVA        
5/09/20 09:30 KFC MEISE - U08A+B P08G+H        
5/09/20 09:30 U12A+B - FC LEBBEKE IP-12O/P        
5/09/20 10:00 FC LEBBEKE - U11 IP-11H        
5/09/20 10:00 KFC RHODIENNE-DEHOEK - U10 IP-10G        
5/09/20 11:30 U14 - SK PEPINGEN-HALLE IP-14F        
5/09/20 13:00 FC PEPINGEN-HALLE - U17 IP-17H        
5/09/20 13:30 U16 - SK PEPINGEN-HALLE IP-16H        
5/09/20 14:30 FC PEPINGEN-HALLE - U15A IP-15E        
5/09/20 15:00 SP. ENERGY BRUXELLES - U08R G08D        
5/09/20 15:00 VRAAGTEKEN A - SP AFFLIGEM KAVV        
5/09/20 15:30 FC GALMAARDEN - U15R G15F        
5/09/20 16:00 U19 - SK WEVELGEM CITY IP-19E        
6/09/20 09:30 U11R - FC NEGENMANNEKE G11F        
6/09/20 09:30 U10R - SK VLEZENBEEK G10E        
6/09/20 10:00 KFC LANDEN - U13A+B IP-13O/P        
6/09/20 11:15 U09A+B - ASSE-ZELLIK P09G+H        
6/09/20 11:15 U09R - KCS MACHELEN G09G        
11/09/20 20:30 VETERANEN - FC BORGHT-HIMBEEK RVA        
12/09/20 09:30 U11 - KSV TEMSE IP-11H        
12/09/20 09:30 U10 - RFC WETTEREN IP-10G        
12/09/20 10:00 K. BERCHEM SP - U12A+B IP-12O/P        
12/09/20 10:00 FC GALMAARDEN - U11R G11F        
12/09/20 10:00 V. BEERSEL-DROGENBOS - U10R G10E        
12/09/20 10:00 KFC STROMBEEK - U09R G09G        
12/09/20 11:00 VC L. TERALFENE - U09A+B P09G+H        
12/09/20 11:30 U13A+B - KSV BORNEM IP-13O/P        
12/09/20 13:30 KFC RHODIENNE-DEHOEK - U16 IP-16H        
12/09/20 13:30 U15A - OLSA BRAKEL IP-15E        
12/09/20 13:30 KSV ROESELAERE - U14 IP-14F        
12/09/20 14:30 VRAAGTEKEN B - STAFF TEAM KAVV        
12/09/20 15:00 RFC WETTEREN - U19 IP-19E        
12/09/20 16:00 U17 - KSV TEMSE IP-17H        
12/09/20 16:30 VK DILBEEK - DE VISSERS KAVV        
13/09/20 09:30 U15R - SP. EIZERINGEN G15F        
13/09/20 11:15 U08R - RITTERCLUB G08D        
13/09/20 11:15 U08A+B - FC BEIGEM P08G+H        
13/09/20 15:00 KFC LENNIK - FANION P2B        
13/09/20 15:00 B-PLOEG - FC MALDEREN P4F        
18/09/20 20:30 VETERANEN - KHO WOLVERTEM-MERCHTEM RVA        
19/09/20 09:30 KFC AV LEMBEEK - U15R G15F        
19/09/20 09:30 TERVUREN-DUISBURG - U08A+B P08G+H        
19/09/20 09:30 U12A+B - KHO WOLVERTEM-MERCHTEM IP-12O/P        
19/09/20 10:00 KVW HAMME - U11 IP-11H        
19/09/20 11:30 U14 - RFC WETTEREN IP-14F        
19/09/20 11:30 LYRA-LIERSE-BERLAAR - U10 IP-10G        
19/09/20 12:30 KFC HERENT - U13A+B IP-13O/P        
19/09/20 13:15 DIEGEM SP - U15A IP-15E        
19/09/20 13:30 U16 - KSK DJ LOVENDEGEM IP-16H        
19/09/20 14:00 VV KESTER-GOOIK - U08R G08D        
19/09/20 16:00 U19 - KVK NINOVE IP-19E        
19/09/20 16:00 SK KAMPENHOUT - U17 IP-17H        
19/09/20 20:00 FANION - VV KESTER-GOOIK P2B        
20/09/20 09:30 U11R - KFC AV LEMBEEK G11F        
20/09/20 09:30 U10R - KFC AV LEMBEEK G10E        
20/09/20 11:15 U09R - ZEMST SP G09G        
20/09/20 15:00 KVC ASSE-TER-HEIDE - B-PLOEG P4F        
25/09/20 20:30 KVK WEMMEL - VETERANEN RVA        
26/09/20 09:30 SAJ JUVE MOLLEM - U09A+B P09G+H        
26/09/20 09:30 U11 - KFC RHODIENNE-DEHOEK IP-11H        
26/09/20 10:00 SV SOTTEGEM - U14 IP-14F        
26/09/20 10:00 KVW HAMME - U12A+B IP-12O/P        
26/09/20 11:30 U13A+B - V. BEERSEL-DROGENBOS IP-13O/P        
26/09/20 11:30 KVK WEMMEL - U11R G11F        
26/09/20 13:30 U15A - KFC EPPEGEM IP-15E        
26/09/20 14:00 V.BEERSEL-DROGENBOS - U16 IP-16H        
26/09/20 14:30 VRAAGTEKEN B - ZUUN UNITED KAVV        
26/09/20 15:15 SCT MENEN - U19 IP-19E        
26/09/20 16:00 U17 - KFC RHODIENNE-DEHOEK IP-17H        
26/09/20 16:30 VK DILBEEK - CAFEBOONTJES KAVV        
27/09/20 09:30 BOKA UNITED - U10R G10E        
27/09/20 09:30 KSC GRIMBERGEN - U09R G09G        
27/09/20 11:15 U08A+B - DIEGEM SP P08G+H        
27/09/20 11:15 U08R - ASSE-ZELLIK G08D        
27/09/20 15:00 KFC MEISE - FANION P2B        
27/09/20 15:00 B-PLOEG - SAJ MOLLEM VW P4F        
2/10/20 20:30 VETERANEN - KFC HAREN B RVA        
3/10/20 09:30 U11 - V. BEERSEL-DROGENBOS IP-11H        
3/10/20 09:30 U10 - V. BEERSEL-DROGENBOS IP-10G        
3/10/20 10:00 KSV BORNEM - U12A+B IP-12O/P        
3/10/20 11:15 ASSE-ZELLIK - U10R G10E        
3/10/20 11:30 U13A+B - KFC RHODIENNE-DEHOEK IP-13O/P        
3/10/20 13:30 U15A - KHO WOLVERTEM-MERCHTEM IP-15E        
3/10/20 14:00 KSV ROESELAERE - U16 IP-16H        
3/10/20 14:00 V. BEERSEL-DROGENBOS - U14 IP-14F        
3/10/20 15:00 VRAAGTEKEN A - FLORA KAVV        
3/10/20 15:30 KFC WAMBEEK-TERNAT - U09A+B P09G+H        
3/10/20 15:30 KVK WEMMEL - U09R G09G        
3/10/20 16:00 KFC VARSENARE - U19 IP-19E        
3/10/20 16:00 U17 - FC LEBBEKE IP-17H        
3/10/20 20:00 FANION - ASSE-ZELLIK 2002 P2B        
3/10/20 20:00 VC L. TERALFENEN - B-PLOEG P4F        
4/10/20 09:30 U15R - LEEUW-BRUCOM G15F        
4/10/20 11:15 U08A+B - KFC RHODIENNE-DEHOEK P08G+H        
4/10/20 11:15 U08R - BOKA UNITED G08D        
9/10/20 20:30 KSK LONDERZEEL - VETERANEN RVA        
10/10/20 09:30 SK OETINGEN - U15R G15F        
10/10/20 09:30 U12A+B - LYRA-LIERSE-BERLAAR IP-12O/P        
10/10/20 10:00 KOSC WIJGMAAL - U13A+B IP-13O/P        
10/10/20 10:00 KSV BORNEM - U10 IP-10G        
10/10/20 11:30 U14 - KVK NINOVE IP-14F        
10/10/20 11:30 KSV BORNEM - U11 IP-11H        
10/10/20 11:45 KVK NINOVE - U15 IP-15E        
10/10/20 12:30 K. ST. HAASRODE - U08A+B P08G+H        
10/10/20 13:30 U16 - SCT MENEN IP-16H        
10/10/20 14:00 E. HEKELGEM - U08R G08D        
10/10/20 14:30 VRAAGTEKEN B - BOBO KAVV        
10/10/20 15:00 KSV BORNEM - U17 IP-17H        
10/10/20 16:00 U19 - KSK DJ LOVENDEGEM IP-19E        
10/10/20 16:30 VK DILBEEK - DYNAMO WIJNDAAL KAVV        
11/10/20 09:30 U11R - FC HERNE G11F        
11/10/20 09:30 U10R - LEEUW-BRUCOM G10E        
11/10/20 11:15 U09A+B - KHO HUIZINGEN P09G+H        
11/10/20 11:15 U09R - RITTERCLUB G09G        
11/10/20 15:00 KVK WEMMEL - FANION P2B        
11/10/20 15:00 B-PLOEG - E.HEKELGEM P4F        
16/10/20 20:30 VETERANEN - FC KAPPELE O/D BOS RVA        
17/10/20 09:30 U11 - LYRA-LIERSE-BERLAAR IP-11H        
17/10/20 09:30 U10 - FC LEBBEKE IP-10G        
17/10/20 11:00 KFC LENNIK - U09A+B P09G+H        
17/10/20 11:30 U13A+B - KVK TIENEN IP-13O/P        
17/10/20 12:30 VV KESTER-GOOIK - U11R G11F        
17/10/20 13:00 SV SOTTEGEM - U12A+B IP-12O/P        
17/10/20 13:30 U15A - KSC GRIMBERGEN IP-15E        
17/10/20 15:00 KSV DIKSMUIDE - U19 IP-19E        
17/10/20 15:00 SV SOTTEGEM - U16 IP-16H        
17/10/20 15:00 OLSA BRAKEL - U14 IP-14F        
17/10/20 15:00 VRAAGTEKEN A - VOLLEZELE KAVV        
17/10/20 15:30 VV KESTER-GOOIK - U09R G09G        
17/10/20 16:00 U17 - KVW HAMME IP-17H        
18/10/20 09:30 U15R - VV KESTER-GOOIK G15F        
18/10/20 11:15 KVC HO LINKEBEEK - U10R G10E        
18/10/20 11:15 U08A+B - SP. KAMPENHOUT P08G+H        
18/10/20 11:15 U08R - SK VLEZENBEEK G08D        
18/10/20 15:00 LEEUW-BRUCOM - FANION P2B        
18/10/20 15:00 B-PLOEG - MERCHTEM UNITED P4F        
23/10/20 20:30 RITTERCLUB - VETERANEN RVA        
24/10/20 09:30 ASSE-ZELLIK - U09A+B P09G+H        
24/10/20 09:30 U11 - FC LEBBEKE IP-11H        
24/10/20 09:30 U10 - KFC RHODIENNE-DEHOEK IP-10G        
24/10/20 10:00 FC NEGENMANNEKE - U11R G11F        
24/10/20 10:00 KCS MACHELEN - U09R G09G        
24/10/20 11:30 U13A+B - KFC LANDEN IP-13O/P        
24/10/20 11:30 SK VLEZENBEEK - U10R G10E        
24/10/20 11:45 FC LEBBEKE - U12A+B IP-12O/P        
24/10/20 13:15 SK PEPINGEN-HALLE - U14 IP-14F        
24/10/20 13:30 U15A - FC PEPINGEN-HALLE IP-15E        
24/10/20 14:30 VRAAGTEKEN B - SIAMU BRUSSELS KAVV        
24/10/20 15:00 SK WEVELGEM CITY - U19 IP-19E        
24/10/20 15:00 FC PEPINGEN-HALLE - U16 IP-16H        
24/10/20 16:00 U17 - SK PEPINGEN-HALLE IP-17H        
24/10/20 16:30 VK DILBEEK - SPARTA DEN BOS KAVV        
24/10/20 20:00 FANION - FC HERNE P2B        
24/10/20 20:00 SK STEENHUFFEL - B-PLOEG P4F        
25/10/20 09:30 U15R - FC GALMAARDEN G15F        
25/10/20 11:15 U08Z+B - KFC MEISE P08G+H        
25/10/20 11:15 U08R - SP. ENERGY BRUXELLES G08D        
31/10/20 09:30 FC BEIGEM - U08A+B P08G+H        
31/10/20 09:30 RITTERCLUB - U08R G08D        
31/10/20 09:30 U12A+B - K. BERCHEM SP IP-12O/P        
31/10/20 10:00 KSV BORNEM - U13A+B IP-13O/P        
31/10/20 10:00 KSV TEMSE - U11 IP-11H        
31/10/20 11:00 RFC WETTEREN - U10 IP-10G        
31/10/20 11:30 U14 - KSV ROESELAERE IP-14F        
31/10/20 13:30 U16 - KFC RHODIENNE-DEHOEK IP-16H        
31/10/20 14:00 SP. EIZERINGEN - U15R G15F        
31/10/20 14:30 VRAAGTEKEN B - JEZUS EIK KAVV        
31/10/20 15:00 KSV TEMSE - U17 IP-17H        
31/10/20 15:00 OLSA BRAKEL - U15A IP-15E        
31/10/20 16:00 U19 - RFC WETTEREN IP-19E        
31/10/20 16:30 VK DILBEEK - JEZUS EIK KAVV        
1/11/20 09:30 U11R - FC GALMAARDEN G11F        
1/11/20 09:30 U10R - V. BEERSEL-DROGENBOS G10E        
1/11/20 11:15 U09A+B - VC L. TERALFENE P09G+H        
1/11/20 11:15 U09R - FC STROMBEEK G09G        
1/11/20 14:30 FC GALMAARDEN - FANION P2B        
1/11/20 15:00 B-PLOEG - VC DELTA LONDERZEEL P4F        
6/11/20 20:30 VETERANEN - O. ANDERLECHT RVA        
7/11/20 09:30 KFC AV LEMBEEK - U11R G11F        
7/11/20 09:30 KFC AV LEMBEEK - U10R G10E        
7/11/20 09:30 ZEMST SP - U09R G09G        
7/11/20 09:30 U11 - KVW HAMME IP-11H        
7/11/20 09:30 U10 - LYRA-LIERSE-BERLAAR IP-10G        
7/11/20 10:00 KHO WOLVERTEM-MERCHTEM - U12A+B IP-12O/P        
7/11/20 11:30 U13A+B - KFC HERENT IP-13O/P        
7/11/20 13:00 RFC WETTEREN - U14 IP-14F        
7/11/20 13:30 U15A - DIEGEM SP IP-15E        
7/11/20 15:00 VRAAGTEKEN A - BLEUKEN KAVV        
7/11/20 16:00 U17 - SK KAMPENHOUT IP-17H        
7/11/20 16:30 KVK NINOVE - U19 IP-19E        
7/11/20 16:45 KSK DJ LOVENDEGEM - U16 IP-16H        
7/11/20 19:30 BOKA UNITED - B-PLOEG P4F        
7/11/20 20:00 FANION - FC SCHEPDAAL P2B        
8/11/20 09:30 U15R - KFC AV LEMBEEK G15F        
8/11/20 11:15 U08A+B - TERVUREN-DUISBURG P08G+H        
8/11/20 11:15 U08R - VV KESTER-GOOIK G08D        
11/11/20 20:00 FANION - KCS MACHELEN P2B        
11/11/20 20:00 S.J.LONDERZEEL - B-PLOEG P4F        
14/11/20 09:30 DIEGEM SP - U08A+B P08G+H        
14/11/20 09:30 ASSE-ZELLIK - U08R G08D        
14/11/20 09:30 U12A+B - KVW HAMME IP-12O/P        
14/11/20 11:30 U14 - SV SOTTEGEM IP-14F        
14/11/20 11:30 V. BEERSEL-DROGENBOS - U13A+B IP-13O/P        
14/11/20 11:30 KFC RHODIENNE-DEHOEK - U11 IP-11H        
14/11/20 13:30 U16 - V. BEERSEL-DROGENBOS IP-16H        
14/11/20 14:30 VRAAGTEKEN B - DOGS UNITED KAVV        
14/11/20 16:00 U19 - SCT MENEN IP-19E        
14/11/20 16:00 KFC EPPEGEM - U15A IP-15E        
14/11/20 16:30 VK DILBEEK - TERVUREN RANGERS KAVV        
14/11/20 17:00 KFC RHODIENNE-DEHOEK - U17 IP-17H        
14/11/20 18:30 KFC MEISE - VETERANEN RVA        
15/11/20 09:30 U11R - KVK WEMMEL G11F        
15/11/20 09:30 U10R - BOKA UNITED G10E        
15/11/20 11:15 U09A+B - SAJ JUVE MOLLEM P09G+H        
15/11/20 11:15 U09R - KSC  GRIMBERGEN G09G        
15/11/20 14:30 KV WOLUWE-ZAVENTEM - FANION P2B        
15/11/20 15/00 B-PLOEG - KSK LONDERZEEL P4F        
20/11/20 20:30 VETERANEN - KFC RHODIENNE-DEHOEK RVA        
21/11/20 09:30 U12A+B - KSV BORNEM IP-12O/P        
21/11/20 10:00 V. BEERSEL-DROGENBOS - U10 IP-10G        
21/11/20 11:30 U14 - V. BEERSEL-DROGENBOS IP-14F        
21/11/20 12:00 V. BEERSEL-DROGENBOS - U11 IP-11H        
21/11/20 12:30 SK LEBBEKE - U17 IP-17H        
21/11/20 13:00 KHO WOLVERTEM-MERCHTEM - U15A IP-15E        
21/11/20 13:30 U16 - KSV ROESELAERE IP-16H        
21/11/20 14:30 VRAAGTEKEN B - SP CORNER KAVV        
21/11/20 15:30 KFC RHODIENNE-DEHOEK - U13A+B IP-13O/P        
21/11/20 16:00 U19 - KFC VARSENARE IP-19E        
21/11/20 16:30 BOKA UNITED - U08R G08D        
21/11/20 16:30 VK DILBEEK - POT AGE A KAVV        
21/11/20 19:45 E.MAZENZELE-OPWIJK - B-PLOEG P4F        
21/11/20 20:00 FANION - E. MAZENZELE-OPWIJK P2B        
22/11/20 09:30 LEEUW-BRUCOM - U15R G15F        
22/11/20 09:30 U10R - ASSE-ZELLIK G10E        
22/11/20 09:30 KFC RHODIENNE-DEHOEK - U08A+B P08G+H        
22/11/20 11:15 U09A+B - KFC WAMBEEK-TERNAT P09G+H        
22/11/20 11:15 U09R - KVK WEMMEL G09G        
27/11/20 20:00 KFC HAREN A - VETERANEN RVA        
28/11/20 09:30 RITTERLUB - U09R G09G        
28/11/20 09:30 U11 - KSV BORNEM IP-11H        
28/11/20 09:30 U10 - KSV BORNEM IP-10G        
28/11/20 09:45 FC HERNE - U11R G11F        
28/11/20 10:00 LYRA-LIERSE-BERLARE - U12A+B IP-12O/P        
28/11/20 10:00 LEEUW-BRUCOM - U10R G10E        
28/11/20 11:00 KHO HUIZINGEN - U09A+B P09G+H        
28/11/20 11:30 U13A+B - KOSC WIJGMAAL IP-13O/P        
28/11/20 11:45 KVK NINOVE - U14 IP-14F        
28/11/20 13:30 SCT MENEN - U16 IP-16H        
28/11/20 13:30 U15A - KVK NINOVE IP-15E        
28/11/20 14:15 KSK DJ LOVENDEGEM - U19 IP-19E        
28/11/20 15:00 VRAAGTEKEN A - SPARTA DEN BOS KAVV        
28/11/20 16:00 U17 - KSV BORNEM IP-17H        
29/11/20 09:30 U15R - SK OETINGEN G15F        
29/11/20 11:15 U08A+B - K.ST. HAASRODE P08G+H        
29/11/20 11:15 U08R - E. HEKELGEM G08D        
29/11/20 15:00 VC L. TERALFENEN - FANION P2B        
4/12/20 20:30 VETERANEN - K.SP.TANGE RVA        
5/12/20 09:30 SP. KAMPENHOUT - U08A+B P08G+H        
5/12/20 09:30 U12A+B - SV SOTTEGEM IP-12O/P        
5/12/20 10:00 LYRA-LIERSE-BERLARE - U11 IP-11H        
5/12/20 10:00 FC LEBBEKE - U10 IP-10G        
5/12/20 10:00 SK VLEZENBEEK - U08R G08D        
5/12/20 11:15 VV KESTER-GOOIK - U15R G15F        
5/12/20 11:30 U14 - OLSA BRAKEL IP-14F        
5/12/20 13:00 KVK TIENEN - U13A+B IP-13O/P        
5/12/20 13:30 U16 - SV SOTTEGEM IP-16H        
5/12/20 15:00 VRAAGTEKEN A - CRISTAL BOYS KAVV        
5/12/20 15:30 KSC GRIMBERGEN - U15A IP-15E        
5/12/20 16:00 U19 - KSV DIKSMUIDE IP-19E        
5/12/20 16:30 KVW HAMME - U17 IP-17H        
5/12/20 18:00 VK LIEDEKERKE - B-PLOEG P4F        
5/12/20 20:00 FANION - KHO HUIZINGEN P2B        
6/12/20 09:30 U11R - VV KESTER-GOOIK G11F        
6/12/20 09:30 U10R - KVC HO LINKEBEEK G10E        
6/12/20 11:15 U09A+B - KFC LENNIK P09G+H        
6/12/20 11:15 U09R - VV KESTER-GOOIK G09G        
11/12/20 20:30 VETERANEN - KVO STEENOKKERZEEL RVA        
12/12/20 15:00 VRAAGTEKEN A - KASTEELTJE KAVV        
13/12/20 14:30 FC.EUR.KRAAINEM - FANION P2B        
13/12/20 15:00 B-PLOEG - VC DENBOSKANT PEISEGEM P4F        
20/12/20 14:30 KCS MACHELEN - FANION P2B        
20/12/20 15:00 B-PLOEG - S.J. LONDERZEEL P4F        
datum uur wedstrijd reeks terrein KK  
09.01.21 19:30 FC MALDEREN - B-PLOEG P4F        
17.01.21 15:00 B-PLOEG - KVC ASSE-TER-HEIDE P4F        
23.01.21 19:30 SAJ MOLLEM VW - B-PLOEG P4F        
31.01.21 15:00 B-PLOEG - VC L. TERALFENE P4F        
06.02.21 18:00 E. HEKELGEM - B-PLOEG P4F        
20.02.21 19:30 MERCHTEM-UNITED - B-PLOEG P4F        
28.02.21 15:00 B-PLOEG - SK STEENHUFFEL P4F        
07.03.21 15:00 DELTA LONDERZEEL - B_PLOEG P4F        
14.03.21 15:00 B-PLOEG - BOKA UNITED P4F        
21.03.21 14:00 KSK LONDERZEEL - B-PLOEG P4F        
28.03.21 15:00 B-PLOEG - E. MAZENZELE-OPWIJK P4F        
22.04.21 15:00 B-PLOEG - VK LIEDEKERKE P4F        
29.04.21 15:00 VC DENBOSKANT PEIZEGEM - B-PLOEG P4F        
09.01.21 20:00 FANION - KFC LENNIK P2B        
16.01.21 20:00 KV KESTER-GOOIK - FANION P2B        
23.01.21 20:00 FANION - KFC MEISE P2B        
31.01.21 14:30 ASSE-ZELLIK 2002 - FANION P2B        
06-02-21 20:00 FANION - KVK WEMMEL P2B        
19-02-21 20:00 FANION - LEEUW-BRUCOM P2B        
28-02-21 15:00 FC HERNE - FANION P2B        
06.03.21 20:00 FANION - FC GALMAARDEN P2B        
14-03-21 15:00 FC SCHEPDAAL - FANION P2B        
20-03-21 20:00 FANION - KV WOLUWE-ZAVENTEM P2B        
28-03-21 15:00 E. MAZENZELE-OPWIJK - FANION P2B        
15-04-21 20:00 FANION - VC L. TERALFENE P2B        
23.04.21 15:00 KHO HUIZINGEN - FANION P2B        
30.04.20 15:00 FANION - EUROPE KRAAINEM P2B        
16.01.21 15:00 KFC BORGHT-HUMBEEK - VETERANEN RVA        
22.01.20 20:30 KHO WOLVERTEM-MERCHTEM - VETERANEN RVA        
29.01.21 20:30 VETERANEN - KVK WEMMEL RVA        
06.02.21 19:30 KFC HAREN B - VETERANEN RVA        
19.02.21 20:30 VETERANEN - KSK LONDERZEEL RVA        
27.02.21 15:00 KF KAPELLE O/D BOS - VETERANEN RVA        
05.03.21 20:30 VETERANEN - RITTERCLUB RVA        
12.03.21 20:30 O. ANDERLECHT - VETERANEN RVA        
19.03.21 20:30 VETERANEN - KFC MEISE RVA        
27.03.21 15:00 KFC RHODIENNE-DEHOEK - VETERANEN RVA        
19.04.21 20:30 VETERANEN - KFC HAREN A RVA        
27.04.21 11:30 K. SP TANGE - VETERANEN RVA        
09-01-21 14:30 VRAAGTEKEN B - WEEK SP KAVV        
16-01-21 15:00 VRAAGTEKEN A - OPEL BOYS KAVV        
23.01.21 14:30 VRAAGTEKEN B - SP TANGHE KAVV        
06.02.21 14:30 VRAAGTEKEN B - GAREEL KAVV        
13-02-21 14:30 VRAAGTEKEN B - JB UNITED KAVV        
27-02-21 15:00 VRAAGTEKEN A - VISIE KAVV        
06-03-21 14:30 VRAAGTEKEN B - FC TREFT KAVV        
13-03-21 15:00 VRAAGTEKEN A - CAFEBOONTJES KAVV        
20-03-21 15:00 VRAAGTEKEN A - SJOETERS KAVV        
27.03.21 15:00 VRAAGTEKEN A - FC PATRON KAVV        
09.01.21 16:30 VK DILBEEK - POREISTAMPERS KAVV        
23.01.21 16:30 VK DILBEEK - BOUWVRIENDEN KAVV        
06.02.21 16:30 VK DILBEEK - SJOETERS KAVV        
13.02.21 16:30 VK DILBEEK - PETIT ST GUIDON KAVV        
20.02.21 16:30 VK DILBEEK - DEPOT KAVV        
06.03.21 16:30 VK DILBEEK - DOGS UNITED KAVV